خانه ویژه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام

دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام

15 ثانیه خوانده شده
0
0
18
اپلیکیشن اینستاگرام ، دانلود آنلاین عکس اینستاگرام دانلود فیلم و عکس از اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران امکانپذیر نیست از این رو ما شما را با نحوه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد. دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام همان گونه که مستحضر هستید، یکی از برنامه های پرکاربرد در دنیای امروزه که تعداد کاربران آن بیش از هزاران نفر می باشد، برنامه اینستاگرام می باشد که در آن می توانیم جویای دوستانمان شویم و شروع به لایک کردن عکس ها و تصاویر آن ها نماییم. اما شاید برای هر یک از ما رخ داده باشد که به برخی تصاویر و فیلم های اینستاگرامی علاقمند می شویم و می خواهیم آنها را دانلود و ذخیره کنیم.FACE WHITENING MASKS از این رو زمانیکه حرف از دانلود عکس ها و ویدیوها در اینستاگرام می شود، شاهد حضور برنامه های متعددی در این زمینه هستیم. اما شاید اغلب آنها پرکاربرد نباشند و با ورود و یا نصب آنها، به نوعی بدافزار مخربی را وارد اسمارت فون و یا کامپیوتر خود می کنیم که عواقب آن بسیار سنگین و مخرب هستند و شاید منجر به پاک شدن تمام دیتاها و اطلاعات در هر دیوایس شوند. دانلود از اینستاگرام دانلود آنلاین تصاویر و فیلم ها از اینستاگرام از این رو در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با ابزار کاملا ساده در زمینه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام، در سایت "freetoolz.net " آشنا سازیم که با مراجعه به قسمت " Instagram downloader " آن می توانید URL را به راحتی درون کادر ایجاد شده آن قرار دهید و فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را دریافت کنید. همراه ما باشید. نحوه استفاده از ابزار Instagram downloader 1- ابتدا برای برداشتن URL پست مورد نظرتان باید بر روی 3 نقطه عمودی بفشارید و سپس پزینه Copy URL را برگزینید. دانلود انلاین فیلم اینستاگرام 2- سپس URL پست را Copy to Clipboard نمایید و وارد صفحه " Instagram downloader " شوید. اینک باید URL را در قسمت کادر موجود قرار دهید و سپس بر روی Download کلیک نمایید تا فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را همانند تصویر ذیل، دریافت کنید. دانلود از اینستاگرام از مهم ترین ویژگی های این وب سایت می توان به این موارد اشاره کرد : نیاز به نصب برنامه خاصی در دیوایس های مختلف ندارد دانلود تصاویر و فیلم ها با بیشترین کیفیت موجود دانلود عکس ها و فیلم ها اسلایدی از ایسنتاگرام تنها با یک URL اینستاگرام دانلود آسان و راحت عکس ها و فیلم ها از اینستاگرام

دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام

 

 

اپلیکیشن اینستاگرام ، دانلود آنلاین عکس اینستاگرام
دانلود فیلم و عکس از اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران امکانپذیر نیست از این رو ما شما را با نحوه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام

همان گونه که مستحضر هستید، یکی از برنامه های پرکاربرد در دنیای امروزه که تعداد کاربران آن بیش از هزاران نفر می باشد، برنامه اینستاگرام می باشد که در آن می توانیم جویای دوستانمان شویم و شروع به لایک کردن عکس ها و تصاویر آن ها نماییم. اما شاید برای هر یک از ما رخ داده باشد که به برخی تصاویر و فیلم های اینستاگرامی علاقمند می شویم و می خواهیم آنها را دانلود و ذخیره کنیم.FACE WHITENING MASKS

FACE WHITENING MASKS

از این رو زمانیکه حرف از دانلود عکس ها و ویدیوها در اینستاگرام می شود، شاهد حضور برنامه های متعددی در این زمینه هستیم. اما شاید اغلب آنها پرکاربرد نباشند و با ورود و یا نصب آنها، به نوعی بدافزار مخربی را وارد اسمارت فون و یا کامپیوتر خود می کنیم که عواقب آن بسیار سنگین و مخرب هستند و شاید منجر به پاک شدن تمام دیتاها و اطلاعات در هر دیوایس شوند.

دانلود از اینستاگرام

دانلود آنلاین تصاویر و فیلم ها از اینستاگرام

از این رو در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ویکی دی قصد داریم شما را با ابزار کاملا ساده در زمینه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام، در سایت “freetoolz.net ” آشنا سازیم که با مراجعه به قسمت ” Instagram downloader ” آن می توانید URL را به راحتی درون کادر ایجاد شده آن قرار دهید و فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را دریافت کنید. همراه ما باشید.

نحوه استفاده از ابزار Instagram downloader

۱- ابتدا برای برداشتن URL پست مورد نظرتان باید بر روی ۳ نقطه عمودی بفشارید و سپس پزینه Copy URL را برگزینید.

دانلود انلاین فیلم اینستاگرام

۲- سپس URL پست را Copy to Clipboard نمایید و وارد صفحه  ” Instagram downloader ” شوید. اینک باید URL را در قسمت کادر موجود قرار دهید و سپس بر روی Download کلیک نمایید تا فایل دانلود عکس و فیلم مورد نظرتان را همانند تصویر ذیل، دریافت کنید.

دانلود از اینستاگرام

از مهم ترین ویژگی های این وب سایت می توان به این موارد اشاره کرد :

 1. نیاز به نصب برنامه خاصی در دیوایس های مختلف ندارد
 2. دانلود تصاویر و فیلم ها با بیشترین کیفیت موجود
 3. دانلود عکس ها و فیلم ها اسلایدی از ایسنتاگرام تنها با یک URL

اینستاگرام

دانلود آسان و راحت عکس ها و فیلم ها از اینستاگرام

 • بهترین ترفندها برای افزایش لایک و فالوور

  بهترین ترفندها برای افزایش لایک و فالوور

  بهترین ترفندها برای افزایش لایک و فالوور بهترین ترفندها برای افزایش لایک و فالوور اگر صفحه…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • فواید صابون زرد چوبه

  فواید صابون زرد چوبه

  فواید صابون زرد چوبه مرطوب کننده پوست زردچوبه مانند یک ماده ضد باکتری طبیعی عمل کرده و به …
 • شامپوی مناسب موی شما کدام است

  شامپوی مناسب موی شما کدام است شامپوی‌تان را متناسب با نوع موهای‌تان انتخاب كنید تا كمتر آس…
 • رابطه خارش پوست سر و ریزش مو

  رابطه خارش پوست سر و ریزش مو

  رابطه خارش پوست سر و ریزش مو افراد می‌توانند اغلب خارش پوست سر و ریزش مو را به طور همزمان …
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
 • آشنایی با گل آشوریا

  آشنایی با گل آشوریا

  آشنایی با گل آشوریا Mauna Loa یک آتشفشان فعال در جزیره هاوایی است. این گیاه از آنجا که شبی…
 • ساعت کلکسیونی

  ساعت کلکسیونی

  ساعت کلکسیونی   تلگرام: seyed_hosein_mousavi@ شماره های تماس:    ۲۰۱۲ ۸۸۵ ۰۹۱۲ / ۸۰۴۰…
 • بهترین روش های رشد مو و جلوگیری از ریزش مو

  بهترین روش های رشد مو و جلوگیری از ریزش مو

  بهترین روش های رشد مو و جلوگیری از ریزش مو مو ها نقش مهمی در زیبایی افراد دارند اگر موهایت…
بارگذاری بیشتر در ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فواید صابون زرد چوبه

فواید صابون زرد چوبه مرطوب کننده پوست زردچوبه مانند یک ماده ضد باکتری طبیعی عمل کرده و به …